Pasisveikinimo žodis

Nuoširdžiai dėkoju ir labai džiaugiuosi, kad užsukote į projekto “iknygos.lt” tinklalapį. Šio projekto tikslas – supažindinti žmones su sąmoningo gyvenimo teikiamomis naudomis, padėti gyvenime rasti harmoniją, balansą bei pilnatvę. Man neapsakomai gera jausti širdis, išgirdusias savyje norą pažinti tikrąjį .

Pati patirdama emocinius pakilimus ir nuopuolius, nuolat klausdavau savęs: ar nepažinę pasaulio, galime iki galo pažinti save? Ar nuoširdžiai norime jį ištyrinėti? Ar įmanoma jame pajusti pilnatvę, pasiekti išsvajotąją harmoniją?

Kaip prižiūrėti savo mintis lyg gražiausią sodą? Kaip puoselėti pozityvumą ir paversti mintis jėga, galinčia kurti, o ne griauti?

GG2_9977

Kai pradedame ieškoti atsakymų, visata pati mums juos atsiunčia. Aš savuosius radau besiklausydama audioknygų. Jaučiu didžiulį norą pasidalinti savo atradimais.

Jeigu trokštate susigrąžinti vidinę ramybę, rasti minčių ir veiksmų pusiausvyrą, jūs jau dabar esate teisingame kelyje. Tikiu, kad mano ir nuostabios komandos atrinktose knygose kiekvienas rasite po atsakymą į labiausiai rūpimą klausimą. O jei būsite ištikimi mūsų bičiuliai, pažadu – atsakymų bus ne vienas!

Išlikime smalsūs ir geri patys sau. Tik taip savyje išvysime tą pozityvų pokytį, kurį norime matyti pasaulyje.

Rimutė Van Cleave

 Projekto iknygos.lt įkūrėja. 

Apie projektą

„iknygos.lt“ kruopščiai atrenka, į lietuvių kalbą išverčia ir išleidžia vertingas bei pasaulinį pripažinimą pelniusias knygas apie sąmoningumą. Jas leidžiame tradiciniu, audioknygų bei elektroninių knygų formatu.

Siekiame kuo daugiau žmonių supažindinti su gyvenimą į gerąją pusę keičiančiomis sąmoningumo bei minčių galiomis, todėl jūsų dėmesiui pateikiame knygas, kurias lengva suprasti šiuolaikiniam žmogui, ieškančiam būdų geriau pažinti savo vidinį pasaulį. 

Kad knygose perskaitytus ar išklausytus principus sektųsi lengviau taikyti kasdieniame gyvenime, tinklalapyje reguliariai dalinamės audio bei tinklaraščio įrašais apie asmeninį tobulėjimą. Čia kalbame apie kiekvienam aktualias temas – pilnaverčius santykius, sėkmės pritraukimą, meilę sau, klestėjimo sąmonę, gebėjimą pastebėti galimybes ir kurti tokį gyvenimą, kokio norite.  

Mūsų kuriamos savęs pažinimo rubrikos

Vakaro Skaitiniai

#VakaroSkaitiniai

Mintys, vaizdai ir garsai, kuriais užbaigsime dieną, atneš gražų, švarų ir harmoningą rytojų, todėl kviečiame vakarus pasitikti klausant profesionalių skaitovų įgarsintų išmintingų istorijų.

#SavojoAšLink

Čia projekto įkūrėja Rimutė Van Cleave ir projekto draugai dalinasi savo autorinėmis įžvalgomis ir idėjomis apie sąmoningumą, minčių galią, dėkingumą bei kitus esminius pilnavertiško gyvenimo principus.

#NemokamosPasakos

Tai mūsų kruopščiai atrinktos išmintingos ir įkvepiančios pasakos, skirtos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Galima klausytis tiesiog mūsų Youtube kanale. Pateikiame 4 skirtingus pasakojimus.

Knygų leidyba

John Kehoe – Minčių galios XXI amžiuje Pradžia Knygos

Audio knygos

Profesionaliai įgarsiname ir išleidžiame audioknygas, kurių patogu klausytis telefone, važiuojant mašinoje ar po dienos darbų laiką leidžiant namuose.

Tradicinės knygos

Kruopščiai atrenkame, į lietuvių kalbą išverčiame bei išleidžiame vertingus, pasaulinio pripažininmo pelniusius kūrinius sąmoningumo ir asmeninio tobulėjimo temomis.

Elektroninės knygos

Jūsų mėgstamas turinys - visada po ranka! Patogaus elektroninio formato knygas pasiekite greitai ir skaitykite savo planšetėse ar kompiuteriuose.

Mūsų įrašų galite klausytis

Mūsų komanda

iknygos.lt projekto autorė Rimutė Van Cleave
Rimute Van Cleave

Projekto įkūrėja

Olita Dautartaitė

Vakaro Skaitinių skaitovė

Leonas Čiūdaras

Audioknygų skaitovas

Stefan J.

Garso inžinierius

Otilija P.

Tekstų ir turinio kūrėja

Gediminas G.

Rinkodara ir techniniai sprendimai

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros