fbpx

Apie

APIE PROJEKTĄ

Nuo mažų dienų mes siekiame pažinti pasaulį. Nesvarbu, kiek mums metų – šis siekis niekur nedingsta. Eidami pirmyn juokiamės, o suklupę kartais pernelyg ilgai užsibūname vienoje vietoje, tada verkiame. Mylėti bei pasitikėti žmonėmis išmokstame iš savo artimiausiųjų, o baimės jausmą dažniausiai pažįstame tyrinėdami pasaulį. Kartais didžiulis nerimas įsiveržia į širdį nieko neatsiklausęs, užvaldo mintis ir mūsų pačių sąmoningumas tarsi tolsta.
Patirdama emocinius pakilimus ir nuopuolius, nuolat klausdavau savęs: ar nepažinę pasaulio, galime iki galo pažinti save? Ar nuoširdžiai norime jį ištyrinėti? Ar įmanoma jame pajusti pilnatvę, pasiekti išsvajotąją harmoniją?

 

 

 Kaip prižiūrėti savo mintis lyg gražiausią sodą? Kaip puoselėti pozityvumą ir paversti mintis jėga, galinčia kurti, o ne griauti? Kai pradedame ieškoti atsakymų, visata pati mums juos atsiunčia. Aš savuosius radau besiklausydama audioknygų. Jaučiu didžiulį norą pasidalinti savo atradimais. Jeigu trokštate susigrąžinti vidinę ramybę, rasti minčių ir veiksmų pusiausvyrą, jūs jau dabar esate teisingame kelyje. Tikiu, kad mano ir nuostabios komandos atrinktose knygose kiekvienas rasite po atsakymą į labiausiai rūpimą klausimą. O jei būsite ištikimi mūsų bičiuliai, pažadu – atsakymų bus ne vienas!
Išlikime smalsūs ir geri patys sau. Tik taip savyje išvysime tą pozityvų pokytį, kurį norime matyti pasaulyje.

RimutĖ Van Cleave

 Projekto iknygos.lt įkūrėja. 

Patys nuostabiausi ir gražiausi dalykai gyvenime negali būti pamatyti ar net paliesti, jie turi būti išjausti širdimi.
- Helen Kellen

Apie projektĄ

„Iknygos Foundation“ yra ne pelno siekianti įmonė, kurios misija – kurti ir platinti audioknygas lietuvių kalba lietuvių bendruomenėms nariams ir tiems, kuriems sunku skaityti ar net neįmanoma paimti į rankas knygos dėl ligos ar kitokių priežasčių.
Mes išleisime neseniai į lietuvių kalbą išverstas savęs tobulinimo, motyvacines knygas. Taip pat ieškome knygučių, skirtų vaikams.
Mūsų audioknygos yra skirtos lietuviškai kalbantiems žmonėms visame pasaulyje. Todėl įmonės tikslas yra pasiekti kuo daugiau lietuviškai kalbančių žmonių.

Prisijunkite ir sekite mūsų naujienas apie naujai pristatomas knygas.​

Į viršų
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial