Audio knygos - D.U.K

Audio knyga yra įprastos knygos versija, pateikta garso įrašo formatu, pritaikyta klausyti Jūsų kompiuteryje, skaityklėje, planšetėje, išmaniajame telefone ar kitame įrenginyje.

Audio knygas mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti apsilankę skiltyje „Parduotuvė“ ir dešiniajame meniu bloke „Knygos rūšis“ pasirinkę filtrą „Audio knygos“.

Pamatyti, ar Jus dominančią knygą galite įsigyti audio knygos formatu taip pat galite paspaudę ant pačios knygos. Atsidariusiame knygos lange, šalia knygos nuotraukos išskleidę meniu „Knygos rūšis“ matysite galimus įsigyti knygos formatus. Pasirinkite rūšį „Audio knyga“ ir spauskite mygtuką „Į krepšelį“. 

Paspaudus šį mygtuką, audio knygos užsakymas atsidurs Jūsų pirkinių krepšelyje, kur galėsite nusipirkti išsirinktas audio knygas.

Vos apmokėjus užsakymą, knygos atsidurs Jūsų paskyroje, iš ten galėsite jas atsisiųsti į savo įrenginį.

Įsigijus audio knygą, prisijungus prie savo iknygos.lt paskyros ją galėsite parsisiųsti į savo įrenginį (kompiuterį, planšetę, mobilųjį telefoną) MP3 audio formatu. Šį garso įrašų formatą palaiko bet kuriame iš jūsų įrenginių jau esantis grotuvas, tad jokios specialios papildomos įrangos audio knygų klausimui jums nereikės. 

Taip, parsisiųstą audio knygą galite klausytis bet kuriame iš savo įrenginių, kurie palaiko MP3 failų formatą. 

Ne. Audio knyga skirta išskirtinai Jūsų naudojimui. Jos negalite skolinti, perparduoti ar kitaip ja dalintis.

SVARBU: įsigyta audio knyga jūsų paskyroje saugoma 6 mėnesius. Per šį laikotarpį audio knygą parsisiųsti į norimus įrenginius galite 3 kartus.

Jūsų įrenginiuose parsiųstos audio knygos išlieka neribotą laiką, todėl klausytis jų galima bet kada ir tiek kartų, kiek norisi.

Ne. Nusipirkus audio knygą mūsų internetinėje parduotuvėje, jos grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus negalima jokiais atvejais.

Jei kyla klausimų ar reikia pagalbos, drąsiai rašykite info@iknygos.com

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros