Elektroninės knygos - D.U.K

El. knyga yra jau mūsų išleistos popierinės knygos elektroninė versija, kuri pritaikyta skaityti Jūsų kompiuteryje, skaityklėje, planšetėje, išmaniajame telefone ar kitame įrenginyje.

„ePub“ – standartinis el. knygos formatas, kuris leidžia optimizuoti ir pritaikyti tekstą ir paveikslėlius didesniems (pvz., kompiuterio), bei mažesniems (išmaniųjų telefonų) ekranams.

Mūsų elektroninės knygos yra parengtos „ePub“ formatu, kuris laikomas elektroninių publikacijų standartu. Šį formatą palaiko dauguma populiariausių skaityklių. Taip pat – „Google Play Books“, „iBooks“ ir kita programinė įranga.

Norint el. knygas skaityti kompiuteryje, Jums bus reikalinga papildoma programa. Jų yra daug ir įvairių, mes rekomenduojame nemokamą programą „Calibre“. Ją atsisiųsti galite iš čia: http://calibre-ebook.com/download.

Bet kokiu atveju, prieš perkant elektroninę knygą, siūlome pasitikrinti, ar Jūsų įrenginys skaito „ePub“ formato failus.

Elektronines knygas mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti apsilankę skiltyje „Parduotuvė“ ir dešiniajame meniu bloke „Knygos rūšis“ pasirinkę filtrą „El. knygos“.

Pamatyti, ar Jus dominančią knygą galite įsigyti elektroninės knygos formatu taip pat galite paspaudę ant pačios knygos. Atsidariusiame knygos lange, šalia knygos nuotraukos išskleidę meniu „Knygos rūšis“ matysite galimus įsigyti knygos formatus. Pasirinkite rūšį „Elektroninė knyga“ ir spauskite mygtuką „Į krepšelį“. 

Paspaudus šį mygtuką, elektroninės knygos užsakymas atsidurs Jūsų pirkinių krepšelyje, kur galėsite nusipirkti išsirinktas elektronines knygas.

Vos apmokėjus užsakymą, knygos atsidurs Jūsų paskyroje, iš ten galėsite jas atsisiųsti į savo įrenginį.

Taip. Skirtingais įrenginiais prisijungę prie savo paskyros www.iknygos.lt galite atsisiųsti nusipirktas knygas ir jas skaityti neprisijungę prie interneto.

Ne. Elektroninė knyga skirta išskirtinai Jūsų naudojimui. Jos negalite skolinti, perparduoti ar kitaip ja dalintis.

SVARBU: įsigyta el. knyga Jūsų paskyroje saugoma 6 mėnesius. Per šį laikotarpį el. knygą parsisiųsti į norimus įrenginius galite 3 kartus.

Jūsų įrenginiuose parsiųstos el. knygos išlieka neribotą laiką, todėl skaityti galima bet kada ir tiek kartų, kiek norisi.

Ne. Vadovaujantis autorių bei leidėjų teises ginančiais įstatymais, elektroninės knygos negali būti spausdinamos.

Ne. Nusipirkus elektroninę knygą mūsų internetinėje parduotuvėje, jos grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus negalima jokiais atvejais.

Jei kyla klausimų ar reikia pagalbos, drąsiai rašykite info@iknygos.com

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros