Johno Kehoe „Minčių galios XXI amžiuje“ knygos pristatymas

Rimute Van Cleave

Tarptautiniu bestseleriu tapusioje knygoje „Minčių galios XXI amžiuje“, John’as Kehoe aprašo gyvenimą keičiančius principus, kuriais vadovaujantis kiekvienas žmogus gali susikurti sėkmės ir laimės kupiną gyvenimą.

Tai pirmoji mūsų išversta ir lietuvių kalba išleista knyga. Joje autorius nepaprastai aiškiai, įtikinančiai ir iliustratyviai nurodo skaitytojui, kaip būtent reikėtų aktyviai praktikuoti šiuos principus bei metodus. Jis siūlo aiškius pratimus, kurie padeda:

Minčių galios XXI a. - John Kehoe
Minčių galios XXI amžiuje
  • Išnaudoti pasąmonės teikiamas galimybes
  • Atverti savo kūrybiškumą
  • Naudoti vizualizacijos techniką sėkmės pritraukimui
  • Pagerinti savivoką
  • Interpretuoti sapnus bei jų reikšmes
  • Išgydyti save
  • Išvystyti klestėjimo sąmonę
  • Kurti bei išlaikyti pilnaverčius santykius

Ilgametis ir nuoseklus domėjimasis mokslu, fizika, senovės civilizacijų bei religijų pasaulėvoka tik sustiprino ir pagrindė autoriaus tikėjimą, jog viskas pasaulyje yra susiję tarpusavyje ir egzistuoja kaip energija. Mintys yra energija, o apie jų galią bei reikšmę net tokiam sudėtingam procesui, kaip sveikimas nuo ligų, pastaraisiais metais kalba vis daugiau mokslinių tyrimų. Minčių skleidžiamos vibracijos sklinda pasaulyje ir veikia kaip magnetas atitinkamai energijai. Panašus traukia panašų – toks svarbus visuose visatos kampeliuose tarpstantis principas. 

Pasitelkdami stulbinančią minčių galią ir nukreipdami jas savo norų bei troškimų link, galite pasiekti pačių gražiausių, džiugiausių, reikalingiausių pokyčių. Kas tai bebūtų – visapusiškas klestėjimas, sveikata, profesinis tobulėjimas, pilnavertiškas ryšys su artimaisiais. Įsodinkite savyje mintį ir ją kartokite – nuosekliai dirbant, ji apsigyvens jūsų pasąmonėje, imsite intuityviai priimti tinkamus ir pozityvius pokyčius nešančius sprendimus. 

Tai išties revoliucinė knyga, kuri praplečia žmogaus suvokimo ribas ir padeda įsisąmoninti, kad gyvenimas mums ne tiesiog nutinka, o yra aktyviai kuriamas pozityvių minčių bei gerų emocijų, kurias tyliai arba balsu išsakome sau bei kitiems. Neabejokite – jūs esate galinga kūrybinė jėga ir galite pakeisti save bei jus supantį pasaulį. 

John Kehoe
John Kehoe

John Kehoe – knygų autorius, lektorius ir filantropas, mokantis žmones apie stebinančią minčių galią jau daugiau kaip dvidešimt metų. Per visą autoriaus darbo laikotarpį J. Kehoe paskaitose apsilankė ir jo dėstomų principų klausėsi tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Jo, kaip Minčių Galios konsultanto, paslaugomis naudojosi begalė pasaulinio masto kompanijų, kurių sąraše – DeBeers, Mobil Oil ir Dominion Life. J.Kehoe knygos sukėlė tikrą proveržį ir spėjo tapti pasauliniais bestseleriais.

Knygos pristatymas

Kur įsigyti mūsų knygas?

Įsigykite mūsų knygas zmonesknygos.lt el.parduotuvėje.
Įsigykite mūsų audioknygas audioteka.lt el.parduotuvėje.

Johno Kehoe „Minčių galios XXI amžiuje“ knygos pristatymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros