Joy Cowley ir Gavin Bishop „Gyvatė ir driežas“ audioknygos pristatymas

Joy Cowley ir Gavin Bishop „Gyvatė ir driežas“ audioknyga

„Gyvate ir driežas“ bei „Draugai. Gyvatė ir driežas“ yra dvi nuostabos bei nuotaikingos knygos vaikams. Jose pasakojama apie dviejų skirtingų gyvūnų draugystę ir nuotykius dykumoje. Draugystė, tarpusavio supratimas, džiaugimasis mažais dalykais gyvenime yra pagrindinės šių knygelių temos. Klausantis šių knygų iš pagrindinių herojų daug ko pasimokyti galės ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Įdomu tai, kad pasakojimas apie šiltą, žaismingą ir praturtinančią dviejų gyvūnėlių draugystę prasideda nuo… ginčo! Juk pagrindiniai herojai tokie skirtingi. Gyvatė lėta, išmintinga ir per dykumą keliauja ramiai sau šliauždama. Driežas, tuo tarpu – tikras padykėlis, spartus ir valiūkiškas ropojimo čempionas. Tad kaip šiems draugams atrasti vieningą būdą keliavimui drauge?

Čia ir gimsta visa magija, meilės, rūpesčio bei atjautos galia. Šių gražių jausmų vedini, gyvatė ir driežas nutaria, kad per dykumą drauge keliaus besipasišliaupežiodami! Būtent taip, vieningai, papildydami vienas kitą jie mokosi pažintį pasaulį bei jame kylančius iššūkius.

Knygose palaikomas puikus balansas tarp susimąstyti verčiančių pamokymų ir humoro. Net giliausias mintis autoriai geba perteikti žaismingai ir priverčia nusišypsoti, o kartais – juoktis visa krūtine. Knygelių klausymas gali tapti puikiu laiko su vaikais praleidimo būdu, sutvirtinančiu jūsų ir vaikų ryšį. Istorijos pateikiamos itin linksmai, todėl vaikai jų klausysis su dideliu noru, o suaugusiesiems tai taps tikra terapija ir leis atsipalaiduoti bei su lengvumu ir humoru pažvelgti į kartais išties nereikšmingas suaugusiųjų gyvenimo dilemas.

Šias vaikiškas knygeles audio formatu rasite „Audiotekoje“ ir „Audible“ platformose. Jas įgarsino skaitovas Leonidas Čiudaras. Suradęs visų veikėjų spalvingą balsinę charakteristiką jis atskleidė įdomų ir nepakartojamą dykumos gyventojų pasaulį. Tokia garsų įvairovė padeda lavinti vaikučių vaizduotę ir atpažinti, kur vyksta veiksmas.

Šių knygelių autoriai – pasaulyje gerai žinomi ir apdovanojimų už knygas vaikams pelnę autoriai Joy Cowley ir Gavin Bishop, kilę iš tolimos ir mums egzotiškos Naujosios Zelandijos. Tikimės, jog jie, priešingai nei knygelių veikėjai, gyvenime niekada nesiginčija ir yra tikri draugai!

Galbūt jau klausėtės gyvatės ir driežo nuotykių? Kviečiame pasidalinti jums labiausiai patikusiomis knygelių mintimis komentaruose.

Joy Cowley ir Gavin Bishop „Gyvatė ir driežas“ audioknygos pristatymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros