fbpx

Minčių galios XXI a.

Akcija!
(1 pirkėjo atsiliepimas)

9.9913.79

Tarptautiniu bestseleriu tapusioje knygoje „Minčių galios XXI amžiuje“, John Kehoe aprašo gyvenimą keičiančius principus, padedančius susikurti sėkmės ir laimės kupiną gyvenimą. Tai neįtikėtinai konkretus ir praktinis vadovas, atskleidžiantis kaip:

  • pažaboti pasąmonės galias
  • ugdyti gerovės sąmonę
  • kurti ir stiprinti santykius 
  • atskleisti savo kūrybiškumą
  • sėkmingai taikyti vizualizavimo metodus
  • gerinti vidinį savo įvaizdį
Išvalyti
Produkto kodas: IK0001 Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

John Kehoe knygoje „Minčių galios XXI amžiuje“ pateikiami gyvenimą keičiantys principai, kaip planuoti savo asmeninę sėkmę ir laimės kelią.

Knygos pristatymas

Autorius knygoje rašo, kad yra du pirminiai mąstymo tipai – kritinis mąstymas ir kūrybinis mąstymas. Kritinis mąstymas remiasi logika ir kyla iš sąmoningo proto. Kūrybinis mąstymas remiasi vaizduote ir kyla iš pasąmonės. Knygoje „Minčių galios“ John Kehoe paaiškina, kaip išmokti naudotis pasąmonės galia, pateikia rekomendacijų, kaip pasitelkti savo kūrybiškumą.

Kai autorius kalba apie kūrybą, jis neapsiriboja meniniu darbu. Jis kalba apie minčių kūrybinę galią ir pažymi, kad mūsų sunkumai, baimės, viltys, rūpesčiai ir gilūs įsitikinimai kuria mūsų tikrovę. Tai yra prasminga, nes mūsų mintys turi įtakos tam, kaip elgiamės ir ką darome, o tai savo ruožtu daro įtaką sėkmei ir laimei mūsų gyvenime. Jis išsamiai paaiškina knygoje, kad, jeigu norime, kad mūsų gyvenimas pasikeistų, mes negalime tiesiog reaguoti neigiamomis emocijomis į išorinį pasaulį, t. y. į žmones, vietas, daiktus, jausdami savo viduje nerimą ir susierzinimą. Pirmiausia turime keisti savo vidinį pasaulį, požiūrį į jį, savo emocijas paversti harmoninga energija. Keisdami savo vidinį pasaulį, turime atkreipti dėmesį į savo mintis ir nukreipti jas pozityvesne linkme.

Svarbiausias dalykas, kurį jis pabrėžia, yra tai, kad turime sąmoningai sutelkti savo mintis, būti budrūs apie ką galvojame. Kaip jis ir sako: „Silpnos mintys kuria silpnas mintis. Stiprios ir koncentruotos mintys kuria stiprias ir koncentruotas mintis“. Jeigu gyvenime norime konkrečių dalykų, kurių norime, turime sutelkti savo mintis į tuos dalykus, ir jos mums atneš tai, ką prieš tai galvojome.

Johnas Kehoe knygoje pateikia įvairius metodus, kaip pažaboti ir sutelkti savo mintis. Knygoje jis išdėsto efektyvius vizualizacijos metodus, įtvirtinimo metodus, kontempliacijos procesus, kaip atrasti atsakymus į jūsų pateiktus klausimus, kaip pažadinti savo intuiciją ir dar daugiau.

Jis perspėja klausytoją, kad yra laiko tarpas tarp jūsų minčių pasikeitimo ir naujos realybės patyrimo. Per šio laukimo periodą daugelis žmonių pasiduoda ir sugrįžta prie savo senojo mąstymo. Tik kantrybė, disciplina ir pastovumas padeda pakeisti praeities ribojančius įsitikinimus. Dar vienas labai geras autoriaus pastebėjimas yra tas, kad tu tampi tuo, kaip nuolat apie save galvoji. Pasitikinčios mintys kuria pasitikintį žmogų, mintys apie sėkmę kuria klestintį žmogų, mylinčios mintys kuria mylintį žmogų, mintys apie tikslus kuria žmogų, kuris pasiekia savo tikslus… Mes turime pakeisti mintis, jeigu norime pakeisti save.

Apie autorių

John Kehoe – knygų autorius, lektorius ir filantropas, mokantis žmones apie stebinančią minčių galia jau daugiau kaip dvidešimt metų. Per visą autoriaus darbo laikotarpį J. Kehoe paskaitose apsilankė ir jo dėstomų principų klausėsi tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Jo, kaip Minčių Galios konsultanto, paslaugomis naudojosi begalė pasaulinio masto kompanijų, kurių sąraše – DeBeers, Mobil Oil ir Dominion Life. J.Kehoe knygos sukėlė tikrą proveržį ir spėjo tapti pasauliniais bestseleriais.

Minčių galios XXI a.

Papildoma informacija

Svoris 0.250 kg
Išmatavimai 40 × 3 × 25 cm
Leidėjas

iknygos Foundation

Išleidimo metai

2020

Formatas

15,5×23,5×1,3

Viršelio tipas

Kietas

Puslapių skaičius

128

Audio knygos trukmė

5 val. 3 min.

ISBN kodas

9786099608815

1 atsiliepimas apie Minčių galios XXI a.

  1. Agne

    Puiki knyga! Rekomenduoju!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų