fbpx

Gyvatė ir draugai (2 d.)

Akcija!

9.99 6.47

Gyvatė ir Driežas gana skirtingo būdo. Gyvatė rami, Driežas  guvesnis. Jų skanėstai, ir pomėgiai kitokie. Gyvatė mėgsta pasakoti legendas apie savo motiną, o Driežas, kaip ir devyniasdešimt septyni jo broliai ir seserys, savo motinos nė neprisimena. Skirtybių daug, yra dėl ko ginčytis ir bartis. O skaitytojui – daugybė progų pasijuokti.

Gyvatė gali tik šliaužti, o Driežas – ropoti arba repežioti. Bet… juk, kai labai nori pabūti kartu, galima eiti pasišliaupežioti!.. Draugystė randa išeitį, draugystė viską nugali. O juo labiau – meilė.

Tai antroji knyga apie Gyvatės ir Driežo draugystę.

Produkto kodas: IK0003 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Audio knygos pristatymas

Apie knygelę

Įdomu tai, kad pasakojimas apie šiltą, žaismingą ir praturtinančią dviejų gyvūnėlių draugystę prasideda nuo… ginčo! Juk pagrindiniai herojai tokie skirtingi. Kaip, būnant tokiais skirtingais, atrasti vieningą būdą keliavimui drauge? Čia ir gimsta visa magija, meilės, rūpesčio bei atjautos galia. Šių gražių jausmų vedini, gyvatė ir driežas nutaria, kad per dykumą drauge keliaus besipasišliaupežiodami! Būtent taip, vieningai, papildydami vienas kitą jie mokosi pažintį pasaulį bei jame kylančius iššūkius.

Knygoje palaikomas puikus balansas tarp susimąstyti verčiančių pamokymų ir humoro. Net giliausias mintis autoriai geba perteikti žaismingai ir priverčia nusišypsoti, o kartais – juoktis visa krūtine. Beje, knygelės klausymas gali tapti puikiu laiko su vaikais praleidimo būdu, sutvirtinančiu jūsų ir vaikų ryšį.

Šią vaikišką knygelę įgarsino skaitovas Leonidas Čiudaras. Suradęs visų veikėjų spalvingą balsinę charakteristiką jis atskleidė įdomų ir nepakartojamą dykumos gyventojų pasaulį. Tokia garsų įvairovė padeda lavinti vaikučių vaizduotę ir atpažinti, kur vyksta veiksmas.

Apie autorius

Šių knygelių autoriai – pasaulyje gerai žinomi ir apdovanojimų už knygas vaikams pelnę autoriai Joy Cowley ir Gavin Bishop, kilę iš tolimos ir mums egzotiškos Naujosios Zelandijos. Tikimės, jog jie, priešingai nei knygelių veikėjai, gyvenime niekada nesiginčija ir yra tikri draugai!

Gyvatė ir draugai (2 d.)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Gyvatė ir draugai (2 d.)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų