Draugai gyvatė ir driežas (2 dalis) audio knyga

6.47

Gyvatė ir Driežas gana skirtingo būdo. Gyvatė rami, Driežas  guvesnis. Jų skanėstai, ir pomėgiai kitokie. Gyvatė mėgsta pasakoti legendas apie savo motiną, o Driežas, kaip ir devyniasdešimt septyni jo broliai ir seserys, savo motinos nė neprisimena. Skirtybių daug, yra dėl ko ginčytis ir bartis. O skaitytojui – daugybė progų pasijuokti.

Gyvatė gali tik šliaužti, o Driežas – ropoti arba repežioti. Bet… juk, kai labai nori pabūti kartu, galima eiti pasišliaupežioti!.. Draugystė randa išeitį, draugystė viską nugali. O juo labiau – meilė.

Tai antroji knyga apie Gyvatės ir Driežo draugystę.

Aukšta garso kokybė

Mūsų visos audio knygos yra įrašytos profesionalioje įrašų studijoje.

mp3-flat

MP3 formatas

Audio knygų įrašus galėsite klausyti visuose savo įrenginiuose.

Saugus apmokėjimas

Jūsų apmokėjimais rūpinasi Paysera.lt bankas.

Apie knygą

Įdomu tai, kad pasakojimas apie šiltą, žaismingą ir praturtinančią dviejų gyvūnėlių draugystę prasideda nuo… ginčo! Juk pagrindiniai herojai tokie skirtingi. Kaip, būnant tokiais skirtingais, atrasti vieningą būdą keliavimui drauge? Čia ir gimsta visa magija, meilės, rūpesčio bei atjautos galia. Šių gražių jausmų vedini, gyvatė ir driežas nutaria, kad per dykumą drauge keliaus besipasišliaupežiodami! Būtent taip, vieningai, papildydami vienas kitą jie mokosi pažintį pasaulį bei jame kylančius iššūkius.

Knygoje palaikomas puikus balansas tarp susimąstyti verčiančių pamokymų ir humoro. Net giliausias mintis autoriai geba perteikti žaismingai ir priverčia nusišypsoti, o kartais – juoktis visa krūtine. Beje, knygelės klausymas gali tapti puikiu laiko su vaikais praleidimo būdu, sutvirtinančiu jūsų ir vaikų ryšį.

Šią vaikišką knygelę įgarsino skaitovas Leonidas Čiudaras. Suradęs visų veikėjų spalvingą balsinę charakteristiką jis atskleidė įdomų ir nepakartojamą dykumos gyventojų pasaulį. Tokia garsų įvairovė padeda lavinti vaikučių vaizduotę ir atpažinti, kur vyksta veiksmas.

Apie autorius

Šių knygelių autoriai – pasaulyje gerai žinomi ir apdovanojimų už knygas vaikams pelnę autoriai Joy Cowley ir Gavin Bishop, kilę iš tolimos ir mums egzotiškos Naujosios Zelandijos. Tikimės, jog jie, priešingai nei knygelių veikėjai, gyvenime niekada nesiginčija ir yra tikri draugai!

Draugai gyvatė ir driežas (2 dalis) audio knyga

Papildoma informacija

Audio knygos trukmė

2 val. 14 min.

Formatas

Audio knyga

Autorius

Joy Cowley, Gavin Bishop

Skaitovas

Leonidas Čiudaras

Išleidimo metai

2020

Leidėjas

iknygos Foundation

Skaitytojų atsiliepimai

Vita G.
Vita G.
"Minčių galios XXI amžiuje" skaitytoja
Read More
Perskaičiusi knygą John Kehoe “Minčių galios XXI a.” supratau, kad vizijos turėjimas ir kryptingas ėjimas ilgu ir nelengvu keliu link tikslo - veda į siekiamą rezultatą. Keiti mintį, keiti Save! Gyvenimas atveria naujas galimybes, atsiranda jėgos naujai kūrybai. Ačiū autoriui už knygą. Ačiū vertėjų grupei.🙂 Rekomenduoju visiems!
Jolanta M.
Jolanta M.
"Minčių galios XXI amžiuje" skaitytoja
Read More
Skaičiau knygą keletą kartų. Visą, ar tik kurią nors dalį. Leidau susigulėti mintims. Idėjoms tapti savomis, "prisijaukinti" knygoje išdėstytas mintis. Ieškojau kažko, kas tiktų būtent man. Knygoje pateikta daug įvairių kelių ir būdų. Mano nuomone, nebūtina naudoti jų visų, o reikėtų atsirinkti tai, kas arčiausiai, kas labiausiai paliečia, kas tinka būtent man. Tuo knyga ir puiki - pateikta daugybė būdų, kiekvienas gali rasti savąjį.  Tas pats ir su afirmacijomis. Pagal jas susikuri tokią, kuri aktuali būtent tau, kuri gimsta tavo mintyse, širdyje ir todėl yra stipriausia, nes išjausta ir išgyventa. Taip dariau aš, bet kiek žmonių - tiek kelių, tiek patirčių, tiek nuomonių. Universalaus recepto nėra ir negali būti. Bet ši knyga - nuostabus vedlys.
Gražina S.
Gražina S.
"Minčių galios XXI amžiuje" skaitytoja
Read More
Nors jau senokai užverčiau paskutinį knygos „Minčių galios“ puslapį, bet tie puslapiai patys kasdien atsiverčia mano galvoje...Kiekviename sakinyje slypi raktas į daugybę klausimų „kodėl?“...Kiekvienas žodis moko nepasiduoti, gyventi šviesiai, lengvai, stilingai, be jokios prievartos. Svarbiausia, kad visada yra viltis į daug kokybiškesnį buvimą šioje žemėje...Ir dar...perduodant šią knygą savo svarbiausiems žmonėms tikėti, kad ir juos kasdien valdys minčių galios, nukreiptos į esminius, prasmingus Gyvenimo dėsnius.  Begalinis ačiū .
Previous
Next

Dalintis

Share on facebook
Facebook

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros