fbpx

Gyvatė ir driežas (1 d.)

Akcija!

9.99 6.47

Linksma, šmaikšti pasakų knyga vaikams – visada puiku. O kai ji ir išmintinga, kupina taiklių įžvalgų apie žmonių ir gamtos pasaulį – tai jau tikras skaitymo malonumas!
Tokia yra ši Naujosios Zelandijos autorių knyga, jau vadinama šiuolaikine klasika. Ji pasakoja apie dviejų labai skirtingų draugų bičiulystę, prasidėjusią nuo ginčo. Kivirčų, nuotykių, net ir bauguliukų apstu beveik visose pasakaitėse. Tačiau visada laimi pastanga suprasti ir gerbti kitą. Kitokį!
Nenustebčiau, jeigu tėvai „Gyvatę ir Driežą“ klausys kartu su savo vaikais – istorijos pateikiamos itin linksmai, todėl vaikai jų klausysis su dideliu noru, o suaugusiesiems tai taps tikra terapija ir leis atsipalaiduoti bei su humoru pažvelgti į gyvenimą.

Produkto kodas: IK0002 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Apie knygą

„Gyvate ir driežas“ yra nuostabi bei nuotaikinga knyga vaikams. Joje pasakojama apie dviejų skirtingų gyvūnų draugystę ir nuotykius dykumoje. Draugystė, tarpusavio supratimas, džiaugimasis mažais dalykais gyvenime yra pagrindinės šios knygelės temos. Klausantis šios knygos iš pagrindinių herojų daug ko pasimokyti galės ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Audio knygos pristatymas

Apie autorius

Šią knygą prieš dešimt metų sukūrė labai tolimoje šalyje, Naujojoje Zelandijoje, gyvenantys autoriai.

Rašytoja Džoja Kauli (Joy Cowley) išgarsėjo ne tik savo krašte, bet ir visame pasaulyje. Prieš porą metų ji atšventė aštuoniasdešimtmetį, yra keturių vaikų mama ir trylikos anūkų močiutė. Rašo ir suaugusiesiems, tačiau daugiausia apdovanojimų yra gavusi už knygas vaikams.

Geivinas Bišepas (Gavin Bishop) yra ir rašytojas, ir dailininkas, kuriantis paveikslėlių knygas. Jis iliustravo nemažai kitų rašytojų, ir ypač Džojos Kauli, kūrinių vaikams. Tikimės, jog jie, priešingai nei knygelės veikėjai, gyvenime niekada nesiginčija ir yra tikri draugai!

Naujojoje Zelandijoje jau yra išleistos trys knygos apie Gyvatę ir Driežą. Pirmąją šių knygų jūs jau galite klausyti ir lietuviškai.

Kęstutis Urba

Skaitytojų vertinimai:

„Šis nesenstantis pasakojimas apie du besikivirčijančius ir vienas kitam atleidžiančius bičiulius visiškai užbūrė savo įtaigia kalba, kandžiu humoru ir švelniais pastebėjimais apie draugystės prigimtį.“

„Nė vieno žodžio ne savo vietoje… Sekama Ezopo pasakėčių tradicija, bet daug juokingiau ir netikėčiau.“

„Viskas pasakojime apie Gyvatę ir Driežą yra elegantiška: pasakojimo stilius, skambesys, mintis, jausmas.“

„Įtraukianti knyga, su humoru pasakojanti apie Gyvatės ir Driežo draugystę. Jų žavus maivymasis, išdykavimas jautriai atskleidžia draugystės vargus ir džiaugsmus. Trumpi pasakojimai pilni išminties: dalintis yra gera, draugai gali mėgti skirtingus dalykus.“

Gyvatė ir driežas (1 d.)

Papildoma informacija

Leidėjas

iknygos Foundation

Audio knygos trukmė

1 val. 8 min.

Išleidimo metai

2020

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Gyvatė ir driežas (1 d.)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų