fbpx

Išlaisvinta siela

Akcija!

18.99 11.99

Kaip jaustumėtės, išsilaisvinę iš jus varžančių apribojimų? Kaip pasiekti kasdienę sielos ramybę ir laisvę? Knygoje „Išlaisvinta siela“ rasite nesudėtingus, tačiau nepaprastai gilius ir iš širdies atsiveriančius atsakymus į šiuos klausimus. Nesvarbu, ar tai bus jūsų pirmoji pažintis su savuoju „Aš“, ar kelionei į savo vidų skyrėte visą gyvenimą, ši knyga pakeis jūsų požiūrį į save ir į jus supantį pasaulį; Jau pirmuosiuose knygos „Išlaisvinta siela“ puslapiuose atskleidžiamas jūsų santykis su savo mintimis ir emocijomis. Vėliau autorius gilinasi į vidinės energijos šaltinį ir jos svyravimus, aiškina, kaip išsilaisvinti iš įprastų minčių, emocijų ir energijos modelių, kurie varžo jūsų sąmonę. Galiausiai ši knyga jūsų vidiniam „Aš“ atvers duris į gyvenimą laisvėje.

Išvalyti
Produkto kodas: IK0004 Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Aprašymas ir atsiliepimai

Didžiulio populiarumo sulaukusi Maiklo A. Singerio (Michael A. Singer) knyga „Išlaisvinta siela“ taip pat buvo išleista Turkijoje, Brazilijoje (portugalų kalba), Šveicarijoje (vokiečių kalba), Ispanijoje, Japonijoje, Kinijoje, Nyderlanduose, Danijoje, Suomijoje, Lenkijoje ir Italijoje. Įvertinta už suprantamai pateiktą sielos gelmių atskleidimą, ši knyga pelnė The New York Times bestselerio Nr. 1 titulą.

Rytai išliks Rytais, o Vakarai – Vakarais. Visgi šiuo nuostabiu traktatu Maiklas Singeris pastatė tiltą, jungiantį šias didžias tradicijas ir vedantį mus į sėkmingą gyvenimą, nesvarbu, ar leidžiamės į dvasines paieškas, ar tiesiog stengiamės įveikti kasdienius išbandymus. Froidas yra pasakęs, kad gyvenimą sudaro meilė ir darbas. Pasitelkęs puikią iškalbą, sąmojį ir įtikinamą logiką, Singeris savo šaunioje knygoje užbaigia šią mintį parodydamas, kad tai – du priešingi to paties nesavanaudiško atsidavimo poliai.
RĖJUS KURCVEILAS (RAY KURZWEIL), išradėjas, apdovanotas Nacionaliniu medaliu už technologijas. Jis taip pat yra knygų „Dvasinių mašinų amžius“ („The Age of Spiritual Machines“), „Nepaprastumas šalia mūsų“ („The Singularity is Nea“) ir kt autorius.

Tai fundamentali knyga, tiesą sakant, jai nėra lygių. Paprastos, tačiau paradoksaliai gilios Maiklo Singerio mintys kviečia skaitytoją į kelionę, kuri prasideda prie savojo ego prisirišusioje sąmonėje, o baigiasi kitapus mūsų trumparegiško ir apriboto savivaizdžio – pasiekus beribės laisvės ir išsivadavimo būseną. Ši knyga – tai neįkainojama dovana visiems, kurie iki šiol tuščiai ieškojo ir troško turtingesnio, prasmingesnio, kūrybiškesnio gyvenimo.
JOGAS AMRITAS DESAI (AMRIT DESAI), tarptautiniu mastu pripažintas moderniosios jogos pradininkas.

Apie autorių

M. A. Singeris 1971 m. Floridos universitete įgijo ekonomikos magistro laipsnį. Rengdamas daktaro disertaciją, jis patyrė gilų dvasinį nubudimą, tapo atsiskyrėliu ir visiškai atsidavė jogai bei meditacijai. 1975 m. jis įkūrė Visatos šventyklą – šiandien jau gerai žinomą jogos ir meditacijos centrą, skirtą vidinės ramybės ieškantiems visų tikėjimų ir įsitikinimų žmonėms. Per daugelį metų M. Singeris nemažai nuveikė verslo, meno, švietimo, sveikatos apsaugos ir aplinkos apsaugos srityse. Be to, jis yra parašęs dvi knygas apie Rytų ir Vakarų filosofijos integraciją: „Tiesos paieškos“ („The Search for Truth“) ir „Trys esė apie visuotinį dėsnį: karma, valia ir meilė“ („Three Essays on Universal Law: ” “Karma, Will and Love“).

Išlaisvinta siela

Papildoma informacija

Puslapių skaičius

439

ISBN kodas

9786099608839

Išleidimo metai

2020

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Išlaisvinta siela”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų