Išlaisvinta siela. Kelionė kitapus savęs

10.49

Jau pirmuosiuose knygos puslapiuose atskleidžiamas jūsų santykis su savo mintimis ir emocijomis. Vėliau autorius gilinasi į vidinės energijos šaltinį ir jos svyravimus, aiškina, kaip išsilaisvinti iš įprastų minčių, emocijų ir energijos modelių, kurie varžo jūsų sąmonę. Knyga padeda rasti atsakymus į tokius klausimus kaip:

  • Kaip atrasti vidinę ramybę?
  • Kaip išsilaisvinti iš save varžančių apribojimų?
  • Kas tas balsas, viduje nuolat kuriantis nerimą, baimes ir abejones?
  • Kas atsitiktų, jei galėtumėme peržengti savo vidines sienas? 
  • Kas esu Aš?

Nemokamas pristatymas perkant 2 ir daugiau knygų!

Liko 94

Greitas užsakymo apdorojimas

Jūsų užsakymą išsiųsime per 1-3 dienas.

Prekės pristatymas

Jūsų užsakymus pristatysime per Omniva paštomatus. Siuntimo kaina - 2.49 Eur.

Saugus apmokėjimas

Visi jūsų pervedimai yra šrifruojami saugiu SSL sertifikatu.

Apie knygą

New York Times best selleris

Įvertinta už suprantamai pateiktą sielos gelmių atskleidimą, ši knyga pelnė „The New York Times“ bestselerio Nr. 1 titulą. Tai – viena stipriausių dvasinių knygų.

The New York Times bestseleris Nr. 1 – didžiulio populiarumo sulaukusi Maiklo A. Singerio (Michael A. Singer) knyga „Išlaisvinta siela“ taip pat buvo išleista Turkijoje, Brazilijoje (portugalų kalba), Šveicarijoje (vokiečių kalba), Ispanijoje, Japonijoje, Kinijoje, Nyderlanduose, Danijoje, Suomijoje, Lenkijoje ir Italijoje.

Kaip jaustumėtės, išsilaisvinę iš jus varžančių apribojimų? Kaip pasiekti kasdienę sielos ramybę ir laisvę? Knygoje „Išlaisvinta siela“ rasite nesudėtingus, tačiau nepaprastai gilius ir iš širdies atsiveriančius atsakymus į šiuos klausimus. Nesvarbu, ar tai bus jūsų pirmoji pažintis su savuoju „Aš“, ar kelionei į savo vidų skyrėte visą gyvenimą, ši knyga pakeis jūsų požiūrį į save ir į jus supantį pasaulį.

Jau pirmuosiuose knygos „Išlaisvinta siela“ puslapiuose atskleidžiamas jūsų santykis su savo mintimis ir emocijomis. Vėliau autorius gilinasi į vidinės energijos šaltinį ir jos svyravimus, aiškina, kaip išsilaisvinti iš įprastų minčių, emocijų ir energijos modelių, kurie varžo jūsų sąmonę. Galiausiai ši knyga jūsų vidiniam „Aš“ atvers duris į gyvenimą laisvėje.

Autorius ir dvasinis mokytojas Maiklas A. Singeris, naudodamasis meditacijos ir dėmesingumo lavinimo tradicijomis, parodo, kaip mąstymo puoselėjimas gali padėti apsigyventi dabarties akimirkoje. Knyga atskleidžia, kaip paleisti skausmingas mintis bei prisiminimus, neleidžiančius pasiekti laimės ir savirealizacijos.

Visi mes esame skirtingi, visi atėjome čia gyventi, mylėti, džiaugtis. Kodėl pragyvename visą gyvenimą nepajausdami pilnatvės kiekvieną dieną, o kai reikia palikti šį nuoskaudų kupiną pasaulį, to nenorime, negalime? Atraskime savyje, ko bijome.

Michael-Singer-headshot3

Apie autorių

M. A. Singeris 1971 m. Floridos universitete įgijo ekonomikos magistro laipsnį. Rengdamas daktaro disertaciją, jis patyrė gilų dvasinį nubudimą, tapo atsiskyrėliu ir visiškai atsidavė jogai bei meditacijai. 1975 m. jis įkūrė Visatos šventyklą – šiandien jau gerai žinomą jogos ir meditacijos centrą, skirtą vidinės ramybės ieškantiems visų tikėjimų ir įsitikinimų žmonėms. Per daugelį metų M. Singeris nemažai nuveikė verslo, meno, švietimo, sveikatos apsaugos ir aplinkos apsaugos srityse. Be to, jis yra parašęs dvi knygas apie Rytų ir Vakarų filosofijos integraciją: „Tiesos paieškos“ („The Search for Truth“) ir „Trys esė apie visuotinį dėsnį: karma, valia ir meilė“ („Three Essays on Universal Law: ” “Karma, Will and Love“).

Išlaisvinta siela. Kelionė kitapus savęs

Papildoma informacija

Svoris 0.250 kg
Išmatavimai 23 × 15 × 1.5 cm
Puslapių skaičius

175

ISBN kodas

9786099608839

Išleidimo metai

2020

Formatas

Tradicinė knyga

Viršelio tipas

Minkštas

Leidėjas

iknygos Foundation

Autorius

Michael A. Singer

Skaitytojų atsiliepimai

Vita G.
Vita G.
"Minčių galios XXI amžiuje" skaitytoja
Read More
Perskaičiusi knygą John Kehoe “Minčių galios XXI a.” supratau, kad vizijos turėjimas ir kryptingas ėjimas ilgu ir nelengvu keliu link tikslo - veda į siekiamą rezultatą. Keiti mintį, keiti Save! Gyvenimas atveria naujas galimybes, atsiranda jėgos naujai kūrybai. Ačiū autoriui už knygą. Ačiū vertėjų grupei.🙂 Rekomenduoju visiems!
Jolanta M.
Jolanta M.
"Minčių galios XXI amžiuje" skaitytoja
Read More
Skaičiau knygą keletą kartų. Visą, ar tik kurią nors dalį. Leidau susigulėti mintims. Idėjoms tapti savomis, "prisijaukinti" knygoje išdėstytas mintis. Ieškojau kažko, kas tiktų būtent man. Knygoje pateikta daug įvairių kelių ir būdų. Mano nuomone, nebūtina naudoti jų visų, o reikėtų atsirinkti tai, kas arčiausiai, kas labiausiai paliečia, kas tinka būtent man. Tuo knyga ir puiki - pateikta daugybė būdų, kiekvienas gali rasti savąjį.  Tas pats ir su afirmacijomis. Pagal jas susikuri tokią, kuri aktuali būtent tau, kuri gimsta tavo mintyse, širdyje ir todėl yra stipriausia, nes išjausta ir išgyventa. Taip dariau aš, bet kiek žmonių - tiek kelių, tiek patirčių, tiek nuomonių. Universalaus recepto nėra ir negali būti. Bet ši knyga - nuostabus vedlys.
Gražina S.
Gražina S.
"Minčių galios XXI amžiuje" skaitytoja
Read More
Nors jau senokai užverčiau paskutinį knygos „Minčių galios“ puslapį, bet tie puslapiai patys kasdien atsiverčia mano galvoje...Kiekviename sakinyje slypi raktas į daugybę klausimų „kodėl?“...Kiekvienas žodis moko nepasiduoti, gyventi šviesiai, lengvai, stilingai, be jokios prievartos. Svarbiausia, kad visada yra viltis į daug kokybiškesnį buvimą šioje žemėje...Ir dar...perduodant šią knygą savo svarbiausiems žmonėms tikėti, kad ir juos kasdien valdys minčių galios, nukreiptos į esminius, prasmingus Gyvenimo dėsnius.  Begalinis ačiū .
Previous
Next

Dalintis

Share on facebook
Facebook

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros