Minčių galios XXI amžiuje elektroninė knyga

13.79

Tarptautiniu bestseleriu tapusioje knygoje „Minčių galios XXI amžiuje“, John Kehoe aprašo gyvenimą keičiančius principus, padedančius susikurti sėkmės ir laimės kupiną gyvenimą. Tai neįtikėtinai konkretus ir praktinis vadovas, atskleidžiantis kaip:

  • pažaboti pasąmonės galias
  • ugdyti gerovės sąmonę
  • kurti ir stiprinti santykius 
  • atskleisti savo kūrybiškumą
  • sėkmingai taikyti vizualizavimo metodus
  • gerinti vidinį savo įvaizdį

Nemokama programa skaitymui

Jų yra daug ir įvairių, mes rekomenduojame nemokamą programą „Calibre“, skirta kompiuteriams.

ePUB formatas

El. knygos formatas, kuris leidžia patogiai pritaikyti tekstą ir paveikslėlius didesniems, bei mažesniems ekranams.

Saugus apmokėjimas

Jūsų apmokėjimais rūpinasi Paysera.lt bankas.

Apie knygą

[3d-flip-book mode="fullscreen" id="4275"][/3d-flip-book]
Minčių galios XXI amžiuje elektroninė knyga

Papildoma informacija

Skaitytojų atsiliepimai

Vita G.
Vita G.
"Minčių galios XXI amžiuje" skaitytoja
Read More
Perskaičiusi knygą John Kehoe “Minčių galios XXI a.” supratau, kad vizijos turėjimas ir kryptingas ėjimas ilgu ir nelengvu keliu link tikslo - veda į siekiamą rezultatą. Keiti mintį, keiti Save! Gyvenimas atveria naujas galimybes, atsiranda jėgos naujai kūrybai. Ačiū autoriui už knygą. Ačiū vertėjų grupei.🙂 Rekomenduoju visiems!
Jolanta M.
Jolanta M.
"Minčių galios XXI amžiuje" skaitytoja
Read More
Skaičiau knygą keletą kartų. Visą, ar tik kurią nors dalį. Leidau susigulėti mintims. Idėjoms tapti savomis, "prisijaukinti" knygoje išdėstytas mintis. Ieškojau kažko, kas tiktų būtent man. Knygoje pateikta daug įvairių kelių ir būdų. Mano nuomone, nebūtina naudoti jų visų, o reikėtų atsirinkti tai, kas arčiausiai, kas labiausiai paliečia, kas tinka būtent man. Tuo knyga ir puiki - pateikta daugybė būdų, kiekvienas gali rasti savąjį.  Tas pats ir su afirmacijomis. Pagal jas susikuri tokią, kuri aktuali būtent tau, kuri gimsta tavo mintyse, širdyje ir todėl yra stipriausia, nes išjausta ir išgyventa. Taip dariau aš, bet kiek žmonių - tiek kelių, tiek patirčių, tiek nuomonių. Universalaus recepto nėra ir negali būti. Bet ši knyga - nuostabus vedlys.
Gražina S.
Gražina S.
"Minčių galios XXI amžiuje" skaitytoja
Read More
Nors jau senokai užverčiau paskutinį knygos „Minčių galios“ puslapį, bet tie puslapiai patys kasdien atsiverčia mano galvoje...Kiekviename sakinyje slypi raktas į daugybę klausimų „kodėl?“...Kiekvienas žodis moko nepasiduoti, gyventi šviesiai, lengvai, stilingai, be jokios prievartos. Svarbiausia, kad visada yra viltis į daug kokybiškesnį buvimą šioje žemėje...Ir dar...perduodant šią knygą savo svarbiausiems žmonėms tikėti, kad ir juos kasdien valdys minčių galios, nukreiptos į esminius, prasmingus Gyvenimo dėsnius.  Begalinis ačiū .
Previous
Next

Dalintis

Share on facebook
Facebook

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros