Michael A. Singer „Išlaisvinta siela. Kelionė kitapus savęs“ knygos pristatymas

„Išlaisvinta siela. Kelionė kitapus savęs” yra pirmoji Michael A. Singer knyga, pelniusi New York Times bestselerio Nr. 1 titulą. Joje autorius nagrinėja žmogiško nerimo, baimių šaltinį ir atskleidžia, kaip paleisti skausmingas mintis bei prisiminimus, neleidžiančius pasiekti laimės ir savirealizacijos.

Tai antroji popieriniu, audio bei elektroniniu formatu išleista „iknygos.lt” knyga. Jau pirmuosiuose knygos puslapiuose puslapiuose atskleidžiamas jūsų santykis su savo mintimis ir emocijomis. Skaitant ją, naujus asmeninius atradimus patirs kiekvienas, vis užduodantis sau šiuos klausimus:

Išlaisvinta siela
„Išlaisvinta siela. Kelionė kitapus savęs”
  • Ką galiu padaryti kiekvieną dieną, kad atrasčiau vidinę ramybę ir laisvę?
  • Kaip jausčiausi, išsilaisvinęs iš mane varžančių apribojimų? 
  • Kas tas balsas, viduje nuolat kuriantis nerimą, baimes ir abejones?
  • Kas atsitiktų, jei galėčiau peržengti savo vidines sienas? 
  • Kas esu Aš?

Atsakymus į rūpimus klausimus ras tiek pradedantieji dvasinio pažinimo kelionę, tiek ilgesnį laiką besidomintys savo vidiniu pasauliu. 

Savipažinimo bendruomenės lyderiai visame pasaulyje ypatingai įvertino knygą už išskirtinį kalbėjimo su skaitytoju toną. Autorius nesirenka pamokslauti, mokyti, remtis egzistuojančiomis dvasinėmis, psichologinėmis ar religinėmis paradigmomis – vietoje to, knygos minties raida unikaliu būdu veda skaitytoją į ypatingai gilaus ryšio su tikruoju „Aš” atradimą. Ši knyga – tarsi pokalbis su savimi, kuris dovanoja iki šiol nepatirtą, visiškai naujo tipo požiūrį į tikrąjį, autentišką save. 

Ji iš tikrųjų pakeitė daugybės žmonių gyvenimus, Išsivaduokite iš baimės, abejojimo, praeities išgyvenimų ir nuoskaudų suformuoto savęs supratimo. Atraskite kelią į tikrąjį save ir išlaisvinkite savo sielą naujiems patyrimams, ramiam, autentiškam gyvenimui pilnatvėje.

Michael A. Singer

M. A. Singeris 1971 m. Floridos universitete įgijo ekonomikos magistro laipsnį. Rengdamas daktaro disertaciją, jis patyrė gilų dvasinį nubudimą, tapo atsiskyrėliu ir visiškai atsidavė jogai bei meditacijai. 1975 m. jis įkūrė Visatos šventyklą – šiandien jau gerai žinomą jogos ir meditacijos centrą, skirtą vidinės ramybės ieškantiems visų tikėjimų ir įsitikinimų žmonėms. Per daugelį metų M. Singeris nemažai nuveikė verslo, meno, švietimo, sveikatos apsaugos ir aplinkos apsaugos srityse. Be to, jis yra parašęs dvi knygas apie Rytų ir Vakarų filosofijos integraciją: „Tiesos paieškos“ („The Search for Truth“) ir „Trys esė apie visuotinį dėsnį: karma, valia ir meilė“ („Three Essays on Universal Law: ” “Karma, Will and Love“).

Knygos pristatymas

Michael A. Singer „Išlaisvinta siela. Kelionė kitapus savęs“ knygos pristatymas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros