Mūsų vidinė saulės šviesa

Mūsų vidinė saulės šviesa 

Jei kartais pajuntate, kad tamsos šešėlis krito ant jūsų, atminkite – saulė šviečia mums kiekvieną akimirką, kažkur čia, visai šalia mūsų.

Kartais niūri nuotaika ar tamsa užgožia mums šviesą. Nepaisant tamsos pasirodymų, dažnai užtenka tiesiog pagalvoti apie saulės spindulius, jos šilumą ar tai, kiek laimės jos nuostabi šiluma suteikia žmonėms. Tada niūrūs debesys ima trauktis šalin, o šiluma užlieja mūsų vidų. Galbūt tada, kai debesys užstoja saulę, užstoja vaizdą, pačių geriausių dalykų mes negalime įžvelgti, bet verta atsiminti, kad šis tamsos filtras yra labai laikinas – jis tarsi blyksnis. Įsileiskime mintis, šviečiančias mums kaip saulės spindulėlis, o ne užstojančias šviesą kaip tamsus debesis ar tirštas rūkas ir atitolinančias mus nuo to, kas yra šviesa, ir to, kas yra tikra mumyse.

Atsiminkime – saulė niekada nenustoja švietusi, Visata visada juda, netgi tada, kai mūsų gyvenimas yra tarsi sustingęs. Tomis akimirkomis mums kaip niekada reikia tikėjimo, kad viskas atsistos į vietas. Reikia kartoti sau, kad visada įmanoma rasti geriausią sprendimą bet kokioje situacijoje. Tik mes patys renkamės mintis, kurios teka iš saulės šviesos, ir taip įsileidžiame gėrį į save. Neuždarykime savo energijos tekėjimo versmės, leiskime savo energijai lietis laisvai, nepalikime savęs tamsoje kentėti skausmo, sukurto mūsų vidinio pasaulio. Paleiskime šią tamsumą.

Praktikuokime, budėkime prie savo minčių, pagavę savo niūrią mintį, ją paverskime kita, šviesia mintimi. Mes kiekvieną dieną priartėjame prie tikrojo šviesos šaltinio, nepaliaujamai rusenančio mūsų viduje, pripildyto pačios visatos. Kai mumyse yra šviesos, pradedame matyti vis didesnes galimybes, ta švytėjimą matome ir kituose žmonėse, jie ima spindėti, o iš jų lūpų išgirstame vis gražesnius žodžius. Jų elgesys – tai mūsų atspindys. Neleiskime išorinei tamsai užgožti mūsų vidinės šviesos.

Rima.

Mūsų vidinė saulės šviesa

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros