Vakaro skaitiniai – Gyvenimas, kurio grožį kuriame mes patys – #14

Vakaro Skaitiniai - Galingos mintys apie gyvenimą

Mintys ir žodžiai, kuriuos sau sakome kiekvieną dieną, kuria mūsų realybę. Kasdien gyvename pasikartojančių minčių triukšme. Kaip padėti sau? Kaip įsileisti daugiau džiaugsmo ir meilės į savo gyvenimą?

Gyvenime mus nuolat lydi vienokios ar kitokios kliūtys, susiduriame su sunkumais, kurie mums kartais atrodo nepakeliami. O kodėl manome, kad jie nepakeliami? Juk saulė šviečia mums visiems vienodai ir rytas išaušta kaskart, kai tik po nakties pramerkiame akis. Dėliodami savo mintis čia ir dabar, dėliojame savo gyvenimą – tai, kaip gyvename šioje dienoje, ir yra vienintelė realybė. Būtent ši diena kuria mūsų gyvenimą. Vienas jį pragyvena su šypsena, kitas paniuręs ir užstrigęs savo mintyse, nuolat niurzgėdamas dėl praeities ar ateities, kuri niekada neateis. 

iknygos.lt projekto autorė Rimutė Van Cleave
iknygos.lt projekto autorė Rimutė Van Cleave

Kas trukdo mums gyventi šią akimirką? Pamatyti mus supantį pasaulį ir palinkėti sau bei kitiems to, ko patys nuoširdžiai norime. Apsikabinti gyvenimą nematomomis savo rankomis ir eiti per jį su džiaugsmu. Neįsileiskime į save griaunančios energijos, o leiskime savimi tekėti kuriančiai jėgai. Mes turime pasirinkimą, kokias mintis įsileisti į savo vidų.

Apleidus budrumą, praeities išgyvenimai bei nuoskaudos nustelbia gerumą, meilę ir atjautą. O jei visa mūsų minčių karalystė gyvens pakylėjime ir dėkingume, net tie dalykai, kuriuos seniau priimdavome kaip neišvengiamas blogybes, bus sutinkami su išmintimi. Įsiklausykime į save ir išgirskime, kiek gražių dalykų yra mūsų viduje. O svarbiausia – mokykimės į nuoskaudas, baimes ar pyktį žvelgti kitu kampu ir rasti padėką. 

Pabandykime įsiklausyti į audio įraše girdimus Louise Hay žodžius, ištarkime juos tyliai ar garsiai, išgirskime ir pajuskime vidumi tariamus žodžius „meilė”, „džiaugsmas”, „ramybė”, „išmintis”. Ar jie suskambėjo jūsų viduje lyg varpeliai, nuaidėjo lyg simfonija?  

Pradėkime gyventi šiandien, šia akimirka. Vėl priminkime savo kūnui kaip mes ji mylime iki kiekvienos ląstelės, iki mažiausio atomo. Pažvelkime į pasaulį akimis, kuriomis Visata žvelgia į mus. Juk viskas, ką mes šiame gyvenime turime tai yra meilė. Priimkime tai į save. Gyvenkime.  

Su meile,
Rimutė Van Cleave


#VakaroSkaitiniai – tai praėjusios dienos apmąstymui, širdies nuraminimui ir minčių išvalymui skirti audio įrašai, kuriais nuoširdžiai rekomenduojame užbaigti savo dieną.

Vakaro skaitiniai – Gyvenimas, kurio grožį kuriame mes patys – #14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros