#VakaroSkaitiniai – Atverta širdis – #1

Vakaro Skaitiniai

Mieli draugai, pristatome jums ramių, jaukių bei sielą praturtinančių audio įrašų ciklą #VakaroSkaitiniai. Mintys, vaizdai ir garsai, kuriais užbaigsime dieną, atneš gražų, švarų ir harmoningą rytojų, todėl kviečiame vakarus pasitikti aktorės Olitos Dautartaitės ir Leono Čiudaro skaitomais tekstais. Jais dalinsimės kiekvieną antradienį. Tai išmintingos ir pamokančios istorijos, kuriose kiekvienas rasite dalelę savęs.

Rima Van Cleave - iknygos.lt
Rimutė Van Cleave – iknygos.lt įkūrėja.

Šiame #VakaroSkaitinių epizode išgirsite kelias gyvenimiškas istorijas apie, rodos, niekada nesibaigiančius darbus, atsakomybes ir žmogišką polinkį koncentruotis į savo bei kitų žmonių trūkumus. Įsiklausę į pasakojimą suprasite, jog darbai ir varginančios mintys turi pabaigą. Viskas įmanoma, kai skiriame bet šiek tiek savo laiko minčių švarai bei meditacijai. 

Pasakojimą pradeda žavi istorija, brėžianti paralelę į kiekvieno iš mūsų gyvenimus, kuriuose matome tik nesibaigiančią darbų laviną. Ar darbai tikrai nesibaigia? O galbūt mes patys nesame linkę skirti kokybiško laiko sau? Tik medituojant ir skiriant minutę sau bei atokvėpiui, darbai gali baigtis, o protas ir dvasia – atgauti jėgas bei ramybę. 

Savo protą apsunkiname ne tik mintimis apie darbus. Dažnai esame linkę koncentruotis tik į savo klaidas, trūkumus ir jau nepastebime bei neįvertiname mūsų teigiamų savybių bei įdėto įdirbio, sukurtų gėrybių. Bendrame paveiksle mes matome tik klaidas ir norime žūtbūt jas panaikinti. Tačiau kaip retai susimąstome, jog klaidų naikinimas kartais gali sugriauti šalia jų esančius net labai gražius bei taurius dalykus. Neleiskime šaukštui deguto gadinti statinės saldžiausio medaus. Savyje ir kituose sugebėkime matyti daugiau gėrio, nei blogio. Neabsoliutinkime netobulumo. 

Šiuos principus, kalbančius apie netobulumą ir neužbaigtumą, pritaikykime savo veikloje ir darbuose. Duokime sau laisvės ir atsikvėpimo minutes, mėgaukimės jau esamais vaisiais, buvimu čia ir dabar, nes kas padaryta – tas užbaigta. 

Mes visi nusipelnome poilsio ir ramybės. Išmokime rasti ramybę savyje – išmoksime ją rasti bet kur ir bet kada. Linkiu gero klausymo ir puikių atradimų gyvenime! 

Nuoširdžiai jūsų,
Rima Van Cleave

#VakaroSkaitiniai – Atverta širdis – #1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros