#VakaroSkaitiniai – Mano Pasaulyje Ramu ir Gera – #6

Vakaro Skaitiniai Mano pasaulyje ramu ir gera

Turbūt nėra labiau žmogui rūpinčio klausimo nei kas aš esu, kodėl aš čia esu ir kur einu. Troškimas geriau pažinti save yra kiekvienam žmogui artimas dvasinis poreikis. Jausti save visa esme, suvokti, jog tik mintys ir emocijos kuria realybę ir apibrėžia mūsų laiką – didelė vertybė ir dvasinio sustiprinimo momentas. Tokioje santarvėje ir susitaikyme su savimi norėtųsi išlikti ilgam. Kaip tai padaryti šiuolaikinėje visuomenėje, kai turime darbus, vaikus, atsakomybes, stengiamės sukurti sau patogų ir džiaugsmą teikiantį gyvenimą?

Reguliariai skirkite bent šiek tiek laiko pokalbiui su savimi, afirmacijų sakymui. Tai tikrai neužima daug laiko! Pasirinkite laiką, tinkantį individualiai jums. Jūsų mintys ir kūnas pradės siųsti signalą, kad dabar – pats geriausias metas pabūti su savimi. Atverkite save šiam pokalbiui. Pabandykite pajusti, kad esate daugiau. Kalbėkitės su savimi, lyg su naujai sutiktu žmogumi, kurį norite pažinti – numeskite šalin visas išorines skraistes, rūbus, daiktus ir pareigybes. Ištarkite „labas“ tam vidiniam „aš“, kuris nori jus vesti gražesnio rytojaus link. Leiskite jam išsišnekėti ir parodyti, kokių gražiausių lobių kupinas jo vidus. Vaikščiokite po savo proto kambarius drąsiai – čia nėra sąvokų kaip „neteisinga“ ar „negerai“. 

iknygos.lt projekto autorė Rimutė Van Cleave
iknygos.lt projekto autorė Rimutė Van Cleave

Pamirškite visas problemas, išjunkite aplinką ir ateikite į save, į savo vidų. Tai vieta, kurioje galite pajusti ramybę ir gėrį. Jūsų sąmonė ir jūsų mintys yra be galo stiprus įrankis. Tik jūsų mintys duoda pavidalą, spalvą, vardą ir kitus išorinius aspektus jus supančiai aplinkai, įvykiams bei žmonėms.

Nereikalaukite iš sąmonės aiškaus atsakymo čia ir dabar. Net neužduokite jai jokio klausimo. Paskirkite laiką buvimui su savimi, švariomis ir ramiomis mintimis. Net jei diena buvo sunki ar manote kad tokia jūsų kaip tik laukia, pabuvę su savimi ir sąmone, save sustiprinsite ir pamatysite su kokia didžiule meile einate į gyvenimą. Jūs – geras žmogus. Ir jūsų mintys begalo gražios.  

Tikėkite savimi, kiekviena kūno ląstele atsiverkite savo vidinei misijai ir prisiminkite, kad esate kur kas didesnis, nei proto sukurta jūsų asmenybė. Tai kur kas daugiau ir nenusakoma paprastais žodžiais. Jumis teka jėga, nenutrūkstanti nei vieną mirksnį. Jos ir ieškokite meditacijos metu. Pamilkite save, apkabinkite iš vidaus, lyg mažą vaiką apgaubkite save rūpesčiu, padėkokite už tai, kad esate čia ir dabar. Atsisukite į savo vidų. Jūs unikalus ir praturtinate šį pasaulį savo buvimu.

Linkiu, kad reguliariai su savimi leidžiamas laikas taptų kelrode žvaigžde jūsų kasdieniuose darbuose, situacijose, sprendimuose. Pajuskite savo jėgą. Gyvenkite ir eikite meilėje.

Su meile,
Rima Van Cleave

#VakaroSkaitiniai – tai praėjusios dienos apmąstymui, širdies nuraminimui ir minčių išvalymui skirti audio įrašai, kuriais nuoširdžiai rekomenduojame užbaigti savo dieną.??Visus epizodus rasite mūsų Youtube kanale: https://www.youtube.com/channel/UCEtuyGPAgLPA-cUAMMsldXw

#VakaroSkaitiniai – Mano Pasaulyje Ramu ir Gera – #6

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros