#VakaroSkaitiniai – Vizualizacija – #8

iknygos.lt - vakaro skaitiniai - vizualizacija

Sveiki, mielieji. Šįkart noriu jus supažindinti su viena itin stipria technika vidiniam žmogaus augimui – vizualizacija. Vizualizacijos esmė – dalykus, kuriuos įsivaizduojate ir regite mintyse, pajusti kaip jau esamus, patikėti, kad tai – jau tikrovė. Svarbiausia vizualizuoti jau galutinį rezultatą, o ne tikėtis, kad galbūt jūsų svajonė kažkada išsipildys.

Kai regite rezultatą, galite paversti jį realybe ir įgyvendinti. Vizualizuojant galite netgi rasti sprendimus ir būdus, kurie iki šiol apskritai neegzistavo. Prisiminkite, juk būtent taip gimė ir didieji naujųjų laikų išradimai – lėktuvas, telefonas, elektros lemputė…

iknygos.lt projekto autorė Rimutė Van Cleave
iknygos.lt projekto autorė Rimutė Van Cleave

Kodėl vizualizacija tokia galinga ir kaip ji veikia? Aiškiai regėdami norimą rezultatą, jūs ne tik regite – kūnas įjungia visas jusles ir pasijuntate taip, tarsi tą dalyką, situaciją jau turėtumėte, joje gyventumėte. Jumyse įsijungia jau turinčio žmogaus sąmonė. Jūs jau skleidžiate reikalingus virpesius, o traukos dėsnio jėga pritraukiate tai, ką ir matėte vizualizacijos metu. Žmonės, įvykiai ir detalės tampa realybe.

Manote, to negali būti? Pasidairykite aplinkui – visas esamas pasaulis yra kūrybinio proceso rezultatas. Neapsiribokite mintimis, kad išradimus ir meno kūrinius kuriantį protą turi tik genijai. Kiekvienas žmogus yra unikali jėga, nuostabiausias gyvenimo kūrėjas. Energija, kuri tarpsta jūsų kūne ir mintyse, gali kurti stebuklingo grožio bei reikšmingumo dalykus ir patirtis! Tikint savo jėgomis ir nuosekliai stengiantis, sugebėsite suteikti savo mintims aiškų pavidalą – sugebėsite vizualizuoti.

Vizualizuojant svarbiausia – pojūtis. Stenkitės, kad jis tęstųsi, prisiminkite jį reguliariai. Beje, vizualizuokite vaizdingai, su detalėmis.

Pagalvokite apie labai paprastą atvejį – kai nekantravote nuvykti atostogų į norimą šalį. Juk tiesiog spirgėjote iš malonumo ir įsivaizdavote, kaip vaikštote to miesto gatvėmis, aplink  besišypsantys žmonės mėgaujasi gyvenimu… Jus glosto šiltas vasaros brizas, o krūtinėje iš džiaugsmo daužosi širdis. Pripažinkite, tai nebuvo tik vaizdas, jūs visa tai iš tikrųjų išgyvenote savo mintyse ir kūne.

Taip veikia ir vizualizacija – jūs ne tik norėtumėte būti ten, jūs jau jaučiate, kaip ten esate. Linkiu puikių vizualizacijų ir atradimų!

Su meile,
Rimutė Van Cleave

#VakaroSkaitiniai – tai praėjusios dienos apmąstymui, širdies nuraminimui ir minčių išvalymui skirti audio įrašai, kuriais nuoširdžiai rekomenduojame užbaigti savo dieną.??Visus epizodus rasite mūsų Youtube kanale: https://www.youtube.com/channel/UCEtuyGPAgLPA-cUAMMsldXw

#VakaroSkaitiniai – Vizualizacija – #8

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sveiki

prisijungite prie savo paskyros ir valdykite užsakymus.

iknygos.lt

Prisijungti prie paskyros